ВЕРЕСНЕВИЙ ЛІТФОРУМ У МУЗЕЇ ЛИСЕНКА

Сьогодні із задоволенням побувала на відкритті нового сезону – 315 засіданні Всеукраїнської творчої спілки ЛІТЕРАТУРНИЙ ФОРУМ «ВІДЧУЙ КРАСУ МУЗИКИ І СИЛУ СЛОВА» в музеї Миколи Лисенка. Приємно було побачити і почути старих друзів, зустріти нових, порадіти дебютантам, насолодитися шедеврами світової та української музики. Які ж вони чудові, «літфорумці»! З ними поруч жити цікаво, з ними спілкуватися цікаво! Глибокі, самобутні, вони надихають! Відверто і натхненно говорять про свої почуття. Щиро дякую, вам,
Світлана Макаревська, Валентина Швежикайте, Вікторія Микитенко, Олександр Курись, Антоніна Спірідончева, Маргарита Шевернога, Дмитро Луняка, Богдан Братусь, Анатолій Горовий, Роман Кухарук, музикант Андрій Кислюк!
Студентам театрального факультету Академії керівних кадрів: Ольга Чабаненко, Маргарита Войцеховська, Вікторія Падалко.

Елеонора ЛІХТОРОВИЧ

Антоніна Спірідончева

Віторія Падалко опріч своїх поезій і романсу у супроводі фортепіяно виконала дві пісні на слова Івана Франка та одну на слова Тараса Шевченка (з німецьким текстом). Її голос і проникливе виконання пісень зачудував усіх. Рідкісний талант і вартісна особистість. Потішили також дебютанти Літфоруму верлібрист Богдан Братусь та поет з гучним голосом Дмитро Луняка. Антоніна Спірідончева прочитала уривок з поеми для дітей. Маргарита Шевернога прочитала пристрастно-вартісний вірш КИСЛИЧКИ, присвячений світлій пам’яти літфорумівця Василя Мошуренка. Композитор і виконавець Андрій Кислюк виконав три джазові твори відомого чеського композитора Мілана Дворжака (однофамілець Антоніна) та свою річ, намріяну і опритямлену війною в Україні. Роман Кухарук прочитав чудові поезії Олександра Козинця, у яких сплав енерегетики, філософії, психології, художности — вірш про очі, Ти сховаєш його в чоло, Дівчинка, з якою я сплю, Мій внутрішній всесвіт цілує твоє обличчя. Опріч того вони є красномовним прикладом єдности змісту а форми. Курись зачарував присутніх черговим уривком з роману про часи Візантії.

Коли пролунав прощальний дзвоник — уявний — ніхто не хотів розходитись.

Того ж дня у Могилянці відбувся  вечір урбаністичної поезії пам’яти великого українського поета Атили Могильного. Літфорум там представляли Ігор Мисяк, Богдан Братусь та Роман Кухарук. Виступали Ігор Мисяк, Іван Малкович, Олександер Мимрук, Максим Чумак, Богдан Ковальчук, Ліза  Жарикова та инші.

Василь Велимчий

Джерело: сайт “Літературний форум”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *