Липневий бложик

05.07. Прислухавшись до недавнього посту Ю.Винничука, що книжки не існує, якщо її немає в бібліотеці, сьогодні занесла у Вернадку книжки, яких не знайшла в її каталозі. Не віддала тільки “Вітри часів”, бо видавець її надсилав. Сказали, що книжка може бовтатись кілька місяців між відділами, поки з’явиться в каталозі. Тож почекаю. Тим більше що “Вітрів часів” у мене лишилось кілька штук, а додруковувати ми не плануємо.

01.07. До позавчорашнього дня я думала, що валькірія вб’є конунга і на тому все, але вікінги вирішили інакше))). Буває, що автор веде героїв, а буває, що герої виляють автором)) Загалом всі повороти сюжету мають мають історичне або епічне обґрунтування, але мені ліньки його прописувати. Тому просто прошу не кидатись камінням))).
Цю поему я привезла з Ісландії 2 роки тому. По приїзду мене вистачило на 10 стовпчиків, я закинула писанину. Новий вихор натхнення я привезла з Норвегії торік, мене вистачило аж на 5 стовпчиків. Коли повертаєшся країв і бачиш, що нікому ніфіга не треба, що це ніколи ніхто не надрукує, ба більше, що це ніколи ніхто не прочитає…бажання будь-що писати відбиває всерйоз і надовго.

Та ось я дізналась, що моя “Орлеана” пролетіла в конкурсі КМДА (будьмо відвертими, ніхто з членів журі її ніхріна не читав, це ж поема, це ж вам не віршики вибірково читати…). Я виплакалась і сказала собі: Тоня, візьми себе в руки (я до себе не використовую кличний відмінок), не погоджуйся із поразкою… ну, допиши вже, чорт забирай, хоча б свою “Валькірію”. Короче, 4 з 5 глав написані за 2 дні, але, не рахуючи останньої строфи, сюжет цілком відповідає первинному ісландському творчому задуму.
Читати “Валькірію” >>>

23.07. Збираю в колекцію скіфів і сарматів.

12.07. Вчора ходимо по галереї сучасного мистецтва, чоловік питає:
– Скільки б ти дала за цей шедевр?
Кажу: ніскільки.
– Отак і на твої книжки хтось дивиться і каже: скільки дасиш? – Ніскільки…
І не поспориш.

На цій реалістичній ноті і завершу свій липневий бложик… 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *