Артспільнота “Перехрестя” відсвяткувала передповноліття

15 травня у Будинку письменників відсвяткувала своє “передповноліття”, а саме 15 років від створення, київська артспільнота “Перехрестя”.

Вікторія Осташ, що очолює студію з моменту створення, та Інна Прокопович, старожил студії – влаштували справжнє театралізоване свято з детально прописаним сценарієм, в основу якого лягла ідея зустрічі через 100 років.

Численне товариство зібралось, щоб привітати “Перехрестя” з ювілеєм. Прибули “перехрестяни” всіх поколінь, друзі студії і просто гості.

Урочисто підбивали підсумки поетичного конкурсу зі словом “перехрестя” у будь-якому з можливих значень і переможців нагороджували дипломами. З музичними номерами виступили автор-виконавець пісень Катерина Єршова, фольк-гурт “Святки”, хор “Гармонія” та юні піаністки Київської дитячої школи мистецтв №8.

Письменницьке крило представляли численні поети, прозаїки і барди, які в більшості мали слово біля мікрофона. А це студійці-перехрестяни Вікторія Цимбал, Юлія Бережко-Камінська, Валентина Захабура, Наталя Гончарова, Антоніна Спірідончева, Олександра Малаш, Світлана Ткаченко, Оксана Шафаревич, Лілія Батюк-Нечипоренко, Володимир Осипенко; друзі студії Сергій Батурин і Сергій Пономаренко, Богдана Гайворонська (секретар НСПУ по роботі з молодими авторами), Алла Топчій, Марина Препотенська, Валентина Козак, Геннадій Горовий, Валерія Богуславська, Євген Познанський, Єлена Дорофієвська, Олександр Сушко та багато інших. Привітали “Перехрестя” з ювілеєм і друзі з інших літстудій: Алла Диба від київської студії “Радосинь”, Лідія Стрельченко від броварської літстудії “Криниця”, Оксана Галаєва і Наталя Бонь від черкаського об’єднання ім. Василя Симоненка.

А в подарунок до ювілею в “Українській літературній газеті” вийшов невеличкий нарис про артспільноту “Перехрестя” і вірші учасників.

Ведучі заходу Вікторія Осташ та Інна Прокопович

Антоніна Спірідончева

Повний зал

Групове фото по завершенню заходу

Зворотній бік групового фото)) Володимир Осипенко

 

Публікація до передповноліття. Надруковано вірші Вікторії Осташ, Вікторії Цимбал, Лесі Мручківської, Оксани Шафаревич, Олександра Козинця, Євгенки Чугуй, Інни Прокопович, Міхи Невідомського, Антоніни Спірідончевої, Світлани Кондратьєвої, Євгена Познанського і Єлени Дорофієвської.

Більше фото в альбомі Володимира Осипенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *