Зустріч з Оксаною Мазур і Любов’ю Лисенко

23 березня ми зустрілись у Києві з львівською письменницею і художницею Оксаною Мазур та її юною літераторкою-донькою Соломією – вони саме повертались з літературного туру Харківщиною, а також київською поеткою і музиканткою Любов’ю Лисенко та її донькою. Так вийшло, що я склала їм компанію в одній із київських ресторацій, хоча за первинною домовленістю зустрічались, щоб обмінятись малюнками і книжками. Компанія виявилась дуже творчою і говіркою, незважаючи на ніч, проведену у поїзді, і виснаження від багатьох презентацій та переїздів між бібліотеками населених пунктів.

Оксана передала мені малюнки-ілюстрації до моєї “Орлеани”, хоча раніше вислані пдф-ки вже були вставлені у верстку рукопису. А я їй – колекцію своїх книжок короткої поезії – тих, що називаються поетичними збірками. А от своїх книжок у дівчат вже не лишилось, всі були розпродані під час літературного туру.

Зате я тішуся Оксаниними прекрасними поезіями з книжок, що отримала від неї раніше. 🙂

Люба Лисенко ж написала мені через деякий час в приват:

Афродита незбагненна
Прочитала півкниги за раз. Дякую

Супер твір. Дуже зримо і сюжетно. Сюжет в поезії завжди цінність. Ілюстрована розкішно. приємно в руках тримати таке видання.

І цим я тішусь не менше. 🙂

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *