Пісні Тетяни Шевчук на вірші Антоніни Спірідончевої

Дивовижний день. 🙂 Сьогодні я вперше почула пісні на власні вірші у виконанні Татьяна Шевчук. Це відбулось на зустрічі краєзнавчого об’єднання “Кияни” в бібліотеці ім. О.Грибоєдова, куди пані Тетяна мене запросила, щоб познайомитись і побачити прем’єру. Тексти покладені на таку ніжну музику і виконані так гарно, що мені не вірилось, що ці вірші мої. 🙂 Я дуже приємно вражена (і не тільки я) і дуже вдячна Тетяні Шевчук. 🙂

Особливо несподівано, що це вірші із дебютної збірки “Весна-поетеса”, яка нещодавно потрапила до київських публічних бібліотек (саме в бібліотеці пані Тетяна їх і знайшла), а кожному з п’яти покладених на музику творів вже близько 20 років. Аж самій не віриться. 🙂

Тетяна Шевчук, виступ на біс

Тетяна Шевчук розповіла, що книжку “Весна-поетеса” їй порадила бібліотекар, і тільки вона почала читати вірші, як стала вимальовуватись мелодія і захотілось їх співати. Тоді Таня взяла книжку додому і в неї одразу написалося 5 пісень.

Це пісні на вірші “Мрія про рай”, “Троянда”, “Я завжди тебе буду любити”, “Літак”, “Відпусти”. Ці вірші дуже прості, оскільки були написані ще в мої шкільні роки. Але виявляється, в простоті їх привабливість для написання пісень. 🙂

Антоніни Спірідончева

Бібліотека імені Олександра Грибоєдова – місто Київ додає 6 нових світлин.
11 лютого о 17:07

11.02.2018 року у читальному залі бібліотеки ім. О. Грибоєдова відбулась зустріч клубу «Кияни».
81-е засідання відкрила Тетяна Шевчук, що заспівала пісні на вірші Антоніни Спірідончевої. Після чого поетеса Антоніна Спірідончева розповіла про себе, презентувала свої книжки і наостанок зачитала деякі свої вірші.
Гість клубу Андрій Костюченко презентував свою книгу «Странные люди городского типа» і зачитав деякі юмористичні новели та вірші.
Постійний член клубу Зінаїда Шкавро розповіла цікаві факти з життя Ізольди Жукової, першої дружини Володимира Висоцького.
Шаукат Самітов повідав про спортивне життя Києва, олімпіади, що проходили у місті, згадав і перший стадіон міста, що був відкритий у 1912 році і знаходився територіально в р-ні сучасних вулиць Студентської та Пимоменка (р-н Лук’янівки).
Наостанок, Юрій Сімонов зачитав написане ним оповідання про книжковий ринок Петрівка і долі людей, що працювали на ньому.

Тетяна Шевчук виконує пісні на вірші Антоніни Спірідочевої на зустрічі краєзнавчого об’єднання “Кияни”.

Фото: Бібліотека ім. О.Грибоєдова, Антоніна Спірідончева

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *