Вечір презентацій в Клубі Київ ПОЕТажний

17 липня Літературний клуб “Київ ПОЕТажний” провів вечір презентацій.

Моя “Афродита” презентувалась першою. Цю книжку давно чекали в клубі, тож природно, що зацікавленість нею була висока. 🙂 Я розповіла чи не про кожен твір, багато читала. Отримала від презентації массу задоволення і фінансовий зиск))

На фото нижче саме розповідаю про “Золоту сітку Гефеста”, відомий античний сюжет, описаний Гомером і Овідієм (у кожного свої подробиці), де законний муж Афродити застає її з коханцем Аресом. Сюжет ніби той же, але оповідь ведеться в сучасній поетичній манері, та ще й з погляду жінки – Афродити, а не всіх тих збуджених чоловіків, що її обступили. І звісно ж, показую кольорову ілюстрацію, пояснюючи хто є хто на ній.

7

Антоніна Спірідончева

Своє шеститомне (!) видання вибраного “На дне души” представив Василь Дробот. Він розповів про досвід співпраці з “Amazon”, де й були видрукувані книги. Також познайомив присутніх зі своїми поетичними творами.

Дробот

Василь Дробот презентує “На дне души”

Також було представлено тритомник творчості Юрія Каплана – співзасновника Конгресу літераторів України, автора поеми “Бабий Яр” (після її написання став “забороненим” письменником), дослідника і укладача багатьох антологій української російськомовної поезії ХХ століття, зокрема антологій творів про Бабин Яр, Голодомор, Чорнобильську катастрофу. Після трагічної загибелі його творчим доробком і дослідницькими працями опікуються родина та Конгрес літераторів України.

Наразі видруковано два томи видання “Биоритмы ночного дождя”, в яких вміщено весь поетичний доробок Юрія Каплана. Третій том очікує на друк. До нього увійдуть усі публіцистичні праці автора.

Тритомник Юрія Каплана клубу Київ ПОЕТажний представили члени Конгресу літераторів України Марат Страковський та Олег Федоров.

Василь Дробот

Артем Сенчило, чиї поезії, наче зіткані з ниточок легенд і казок, утворюють яскраві полотна нової реальності – представив двокнижжя “Сага о вишне” і “Жар-рыба”. Це спільний проект з білоруською поеткою Тетяною Шеїною, з якою вони поєднались в поетичний дует. Це вже не перший спільний проект Артема Сенчило і Тетяни Шеїної, перед цим побачила світ книга “Кровь дракона. Ведьминское”, до якої увійшли твори обох авторів.

Тетяна Шеїна періодично буває в Києві з виступами і презентаціями. Також є учасником і членом журі фестивалю “Інтереальність”, що проводиться у Києві. Коли на “Інтереальності” вона звернулась до присутніх рідною білоруською мовою і говорила про те, як вони в Білорусі відчувають і співчувають подіям на українському сході, і кожне слово було зрозумілим і врізалося глибоко – вона завоювала багато українських сердець.

Сенчило-Шеина

Клуб “Київ ПОЕТажний” часто приймає гостей – з інших областей України, а також сусідніх країн. Цього разу на гостину завітав автор з Росії Олександр Воловик. Він привіз одразу три книги “Сюжеты” (збірка сюжетних поетичних творів),  “Некая всячина” (гумористичні вірші) і “Парад планет”. Він познайомив присутніх з творами із кожної збірки, а всі бажаючі змогли отримати книги в подарунок.

Воловик Відбулось також штатне засідання клубу “Київ ПОЕТажний”: обговорювалась участь членів клубу у фестивалях “Інтереальність”, що відбудеться 6-7 серпня у Києві, та “Підкова Пегаса”, що пройде найближчим часом у Вінниці. Вирішувались поточні питання, кожен міг представити загалу свої нові вірші і здобутки.

За світлини дякуємо Галині Торгашовій. Це – закадровані миті, так пишеться історія клубу. 🙂

Більше світлин можна подивитись в альбомі на Фейсбук.

2 thoughts on “Вечір презентацій в Клубі Київ ПОЕТажний

  1. Олег Максименко сказав:

    Ещё раз наши поздравления с книгой – это действительно титанический труд! И спасибо за хронику нашей встречи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *