Моя участь в Літературній Країні мрій

Офіційний репортаж з наших виступів можна подивитись тут. А неофіційно…

6 липня на “Країні мрій” стало для нас туснячковим. З Черкас приїхали учасники літоб’єднання ім. В.Симоненка, з якими “Перехрестя” у дружніх стосунках. Вони виступали раніше за нас. Тож ми слухали їх, потім вони нас, в проміжку – пили каву і воду, розмовляли про все на світі і в літературі, нишпорили по літературному ярмарку в пошуках цікавих книжок.

Спірідончева DSCN4372-1

Я читала вірші “Галереї жіночих портретів” з книжки “Пензлі різнобарв”. Чомусь цей цикл мені найбільше подобається читати під час виступів. Він мені особливо дорогий… можливо, тому, що й досі пишеться. Ще на мені лежали неофіційні функції штатного фотографа. :))

А після виступів ми пішли гуляти. В кафе влаштували продовження літературних читань. Там я представила свою найсвіжішу на той момент Афродиту – “Бій Афродити з Галатеєю”. А також добірку ресторанно-кафешно-генделикових віршів. :))

Наобідавшись і начитавшись ми (від “Перехрестя” Вікторія Осташ, Наталя Гончарова та я, від Об’єднання ім. В.Симоненка – Оксана Галаєва, Оксана Ланська і Наталя Бонь) пішли далі гуляти, багато-багато-багато фотографуючись. :))

DSC_0225-1  DSC_0238-1
DSC_0232-1  DSC_0221-1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *