Поети на святкуванні Дня Києва в Маріїнському парку

Приємно, коли поети з’являються на культурних заходах, таких як приміром святкування Дня Києва, не лише як глядачі, але й як творці цих заходів, виконавці власних творів на публіку. А ще приємніше, що на цих заходах є люди – не спеціально запрошені, а ті, які гуляли містом, парком, підійшли до сцени і залишились до кінця поетичних виступів. В наш час занепаду поезії це обнадіює.

27 травня в Маріїнському парку на парковій сцені, що в народі відома як Ракушка, проходили поетичні читання в рамках фестивалю “Київська поетична весна” та приурочені до Дня Києва.

На майданчику зустрілись одразу кілька поколінь. Причому це стосувалось не лише виступаючих. На лавах довкола сцени сиділи і молоді люди шкільного та студентського віку, і старші, і літні.  Можливо, кожен знайшов для себе САМЕ ТЕ, те що близьке саме йому. Та чимало глядачів, гадаю, приєднались до заходу не тому, що почули класний текст, а для того, щоб подивитись на таку диковинку, як публічні поетичні читання зі сцени.

Старше покоління письменників представляли члени НСПУ, які досягли певних висот і статусів – Віктор Женченко (він же був ведучим), Василь Фольварочний та Станіслав Бондаренко.

Покоління, що умовно можна назвати середнім, представляли очільниця гутірки поетів “Севама” Оксана Яблонська, Людмила Скакун та очільниця молодіжної літстудії “Перехрестя” Вікторія Осташ.

Молоді та гарячі: Алла Миколаєнко, Леся Мручківська, Антоніна Спірідончева, Валя Захабура та В’ячеслав Левицький.

Не обійшлося і без конфлікту поколінь: старші несподівано вирішили урізати молодим час для виступу – замість 10-ти відведених на кожного хвилин по 2-3 вірші. Причому це з’ясувалося прямо на сцені. В таких випадках прагнення молоді проводити свої власні заходи окремо цілком зрозуміле. 🙂

Женченко та Фоль

Віктор Женченко та Василь Фольварочний

Бондаренко

Станіслав Бондаренко

Осташ

Вікторія Осташ

Яблонська

Оксана Яблонська

Скакун

Людмила Скакун

Алла Миколаєнко

Алла Миколаєнко

Спірідончева

Антоніна Спірідончева

Мручківська

Леся Мручківська

Захабура

Валя Захабура

Левицький

В’ячеслав Левицький

Люди

Глядачі

Більше фото можна переглянути в моєму фотоальбомі на Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *