Блог))

***
Кожен день плідний по-своєму… тому що я схопилась за купу справ одночасно.
Сьогодні приділила увагу своїй Казці. Нарешті дописала 6-ту главу. Через Віршень і підготовку “Малолітки” і книжки поезій моя Казка відійшла на другий план. Зараз хочу пошвидше її закінчити.
Насправді найбільше часу забирають справи не творчі, а навколотворчі – обробка і завантаження фоток із заходів, написання, хоч і коротких, репортажів, розвішування їх по інтернету…
Я думаю, що треба з цим зав’язувати. Це не найважливіше. Я, звичайно, не вийду з цього тупо зараз. Закінчу Віршень, який закінчиться разом з Медвіном, а там побачу… Прикро усвідомлювати, що речі менш важливі забирають більше часу, ніж речі більш важливі.

***
Відчуття того, що я займаюсь не тим, мислю не так, шукаю і прагну не того, готую не те, вдягаюсь не так, займаю не те місце, яке хотілось би. Пішла не тим шляхом чи що… Вже кілька днів варюсь у цих думках. Попереду – велика відпустка, відпочинок від інтернету, “творчих справ”, гонитви неясно за чим… І мені здається, що коли я повернусь, у мене вже будуть інші погляди та інші плани, кардинально інші. Так я відчуваю, а поки що – шопінг-терапія і багато читання, мінімум письмацтва, мінімум присутності в інтернет. І повна відсутність бажання їхати на Медвін. Але треба, тому що я відчуваю відповідальність за достойне завершення того, за що узялась, і хочу завершити це добре. До речі, Медвін у мене починається не Медвіном, а врашіншім поетичним виступом в одній з гімназій Києва в парі з Вікторією Івченко, а вже звідти на Медвін… можливо, по дорозі десь заїду перекусити.

***
На вихідних купила собі сумку, в яку вміщається багато книжок. :)))

***
Маю 3 дні та купу незавершених справ. Через одну з незавершених справ учора не встигла на зустріч літстудії. Але сьогодні-завтра усе нагальне завершу. Все розплановано погодинно. Із того, що можна лишити на травень, але не хотілось би – одна недочитана книжка і недороблене художнє оформлення моєї третьої книжки – Малолітка. До речі, вже маю на руках усі малюнки – не книжкового дизайнера, а художниці, яка усю книжку прочитала, перш ніж малювати. Акварель. Крім обкладинки ще 11 шмуців. 🙂
Попередній і цей тиждень у мене – надзвичайно плідні у різних сферах життя. :)))

***
Щось вже надоїли мені “літературні фотки” – з мікрофонами, пачками аркушів, власними книжками… Хочеться чогось нелітературного, тим більше, що я собі влаштовую “творчу відпустку”, тобто відпустку від цього всього двіжняка. І фотку профіля пасувало би змінити. :)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *