Закриття поетичного мегамарфону Віршень на Медвіні

DSC_0918-1От і завершився Віршень великими поетичними читаннями на Медвіні. 5 квітня на Книжковій виставці-ярмарку Медвін: Книжковий світ – 2012 зібрались більшість найактивніших активістів Віршня. Це люди, які представляли свою творчість і Віршень загалом в навчальних закладах студентам і школярам, в районних бібліотеках, у Спілці письменників, на інших площадках і навіть просто в місті.

Показово те, що сталося напочатку заходу. Медвін, сам того не розуміючи, продемонстрував загально-суспільне ставлення до поезії – в залі вимкнули світло. Просто вимкнули, бо покупці між рядами не ходили, а продавці книжок заклеїли скотчем свої ятки і залишили ярмарок. Загалом відзначу, що цього разу книжковий ярмарок мене більше розчарував – незручним розташуванням і майже порожніми залами (треба думати, що через незручне розташування). Але повернемось до Віршня. Попри те, що нам вимкнули світло і літкав’ярня освітлювалась сонячним світлом, що проникало у виставкове приміщення через отвори на стелі, треба подякувати організаторам, що нам не вимкнули мікрофон. :))) Втім, читання ніяким чином не були зіпсован (хіба що фото вийшли темнуваті), адже в кав’ярні були глядачі (!), а темнота створила атмосферу поетичної інтимності. :))

Отже. Модерував захід один з ідейників і засновників марафону – Максим Розумний. Поети, що не дивно, здебільшого організовані у поетичні спільноти (саме така належність до спільнот зробила можливою їх мобілізацію для участі у віршневих заходах). Від Київської молодіжної літературної студії “Перехрестя” представляли свою поезію Вікторія Осташ (керівник літстудії), Максим Меркулов, Анна Малігон, Антоніна Спірідончева, Алла Миколаєнко та Валентина Захабура, яка не лише читала, але й співала власні пісні з “гітаро-балалайкою”. Від гутірки поетів “Севама” виступали Оксана Яблонська (очільниця гутірки), Владислав Молодід, Ліана Абрамова Михайло Жаржайло та Юрій Рудницький. Також представили свою творчість “самостійні” поети Олеся Мамчич та Ілона Пікульська.

Віршень завершився достойно, хоча у виступаючих відчувалась легка втома від віршневого ритму, адже деякі автори брали участь у поетичних заходах по кілька разів на тиждень протягом місяця. Після одного такого заходу у віршнян навіть з’явилась ідея провести “тиждень без поезії”. :)) Тепер, по завершенню марафону є така можливість, але не в “перехрестян”, оскільки вже у вівторок відбудеться планова зустріч літстудії у Будинку письменників.

Багато фото з читань можна переглянути в альбомі на Фейсбук – ТУТ

Але для ілюстрації – мінімум фото і максимум дійових осіб.

DSC_0909

Вікторія Осташ (читає), Анна Малігон та Алла Миколаєнко

DSC_0920

Антоніна Спірідончева (читає)

DSC_0910

Максим Меркулов

DSC_0931

Валентина Захабура

473156_243965592367965_1906504154_o

Влад Молодід, Оксана Яблонська, Ілона Пікульська та Юрій Рудницький (справа, стоїть)

DSC_0933

Олеся Мамчич

DSC_0943

Максим Розумний та Оксана Яблонська

DSC_0915

На передньому плані Михайло Жаржайло та Ліана Абрамова

DSC_0916

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *