Три літературні заходи))

Спакувала на завтра сумку. Завтра – найскладніший за останній час день. Три різнопланові літературні заходи, кожен з яких вимагає окремої підготовки.
Отже, взяла свій великий фотоапарат і три комплекти літературних матеріалів.

9.30 – зустріч із учнями гімназії на Березняках (в парі з Вікторією Івченко). Відповідно, розмови і твори такі, щоб підліткам було цікаво. Зібрала ранню поезію, яка в основному вмістилась у моїй книзі “Весна-поетеса” та Казку, яку я сьогодні ще вичитувала і вибирала цікаві та влучні фрагменти та придумувала підводки для них. Буду говорити завтра про казки для дівчаток, про принцес і принців, про труднощі і особистісне становлення, кохання, позитив та негатив, а також про те, що звичайні казки подають без деталей… ну і про арбалет :)))

16.30 на Медвіні – лекція для студентів “Бізнес-провокації” згідно з анонсом. Там про фінанси, маркетинг, піар, ейчар, інтелектуальний капітал і зокрема людський капітал та маніпуляції з ним. Сьогодні компілювала попередні конспекти лекцій, які в різних варіаціях залишились після акції “Письменники атакують ВНЗ”, але ця знов буде інша. І вибирала фрагменти з моєї книги “Бізнес-провокація”, щоб їх почитати. Думаю почитати веселі моменти про піарщицю та ще одного члена правління, але поета в душі.

18.00 на Медвіні – закриття Віршня. Отуди треба еротики і чогось надривного… :)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *