Літстудія “Перехрестя” з Віршнем в бібліотеці № 160

24 віршня (в миру – березня) в рамках поетичного мегамарафону “Віршень” відбулись літературні читаннях в бібліотеці № 160 на Позняках.

“Перехрестя” віршнює в цій бібліотеці вже не вперше. Очевидно, минула зустріч, проведена літстудійцями ще в лютому, справила приємне враження на аудиторію та організаторів (організатори – керівництво бібліотеки та ГО “Народна ініціатива”).

Цього разу на молодих письменників знову чекав теплий прийом, привітні, уважні та зацікавлені слухачі. Знову повний зал, що дуже тішить. Жителі району відгукнулись на оголошення про те, що відбудеться зустріч із сучасними письменниками.

Читали Вікторія Осташ, Володимир Осипенко, Антоніна Спірідончева, Валентина Захабура та Юрій Рудницький. Валя з Юрою ще й співали.

Потім молоді поети розповідали про себе – це ініціатива Вікторії, яка була добре сприйнята залом. Виявилося, що прослухавши вірші, люди щиро цікавляться особою автора. До усіх виспупаючих було чимало запитань від гостей про освіту, професію, зацікавлення, джерела натхнення, сімейну підтримку тощо.

Все пройшло класно, піднесено, динамічно. А після заходу нам провели екскурсію по бібліотеці. Бібліотека № 160 була відкрита лише минулого року за мало не фантастичним збігом обставин, коли на її відкриття вже ніхто не сподівався. Бібліотеці дісталося новісіньке просторе приміщення на другому “офісному” поверсі в житловому будинку-новобудові. Ще є помітним невеликий книжковий фонд, адже наповнити його за такий короткий термін – не просто. Ще під час першої поетичної зустрічі ми подарували бібліотеці свої книжки.

Повний фотик фоток в інтернеті матеріалізувався у фотоальбом, який можна переглянути на Пікасі або на Фейсбук.

А я пропоную кілька показових фото.

DSC_0830-1

Антоніна Спірідончева

DSC_0823-1

Валентина Захабура

DSC_0854

Вікторія Осташ

DSC_0862

Юрій Рудницький

DSC_0828

Вікторія Осташ, Валентина Захабура, Юрій Рудницький, Володимир Осипенко (читає)

DSC_0825

Уважні слухачі

DSC_0868

Вільне спілкування з поетами після виступу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *