Віршень в КПІ. Поетичні десанти до цього ВНЗ набувають регулярності

20-го віршня (в миру – березня) у літстудії “Перехрестя” був третій за рахунком поетичний десант в КПІ і водночас третя підряд зустріч із учасниками літклубу “Золоті сторінки”, який нещодавно було утворено в КПІ за ініціативою Студради. Нагадаю, що зустрічі з десантами в цьому випадку не співпадають.:)))

Отже. Цього разу ми прибули в Малу залу ЦКМ НТУУ “КПІ” на запрошення Креативної агенції “61”, яка діє в цьому навчальному закладі.

Спочатку в залі було не надто людно і зустріч скидалась на “поетичний междусобойчик”. Але з часом виявилось, що майже всі стільці в залі зайняті.
Відкривав захід музичний дует Антоніни Окініної (вокал) та Вікторії Нагернюк (клавішні) – проект “ТишаKIDS”, справивши дуже приємне враження і завдавши атмосферу вимогливості до виконання своїх творів.

А далі були “перехресні читання”. Перехресні не тому, що учасників літстудії “Перехрестя” там було більше, а тому, що в заході знову брали участь автори з кількох літературних об’єднань і виходили на сцену “перехресно”, в залежності від міркувань ведучої про найкращу черговість виступів.

Від літклубу КПІ “Золоті сторінки” читали Богдан Кудряшов, Анна Лугова, Тетяна Янгулова, Марина Михайлюк та Олександр Ткачинський.

“Перехрестя” представляли Вікторія Осташ, якій цього дня вдалося побувати на двох заходах майже одночасно, Леся Мручківська, представлена як переможниця конкурсу “Гранослов”, Володимир Осипенко, який добровільно виконував свою професійну роль звукорежисера, Антоніна Спірідончева, яка цього разу було ведучою заходу, та Марина Єщенко, яка примудрилась представляти одразу два літературні угрупування – “Перехрестя” та Літклуб “Маруся”.

Від “Марусі” також виступала Оксамитка Блажевська. Крім читання віршів, вона розповіла про освітній проект для молодих письменників, який зробить з них менеджерів своєї творчості.

Ілона Пікульська, незалежна поетка, яка представляла саму себе, розповіла також про поетичний квест, що відбуватиметься в рамках мегамарафону “Віршень” 32 віршня (в миру 1 квітня). Щоправда, розповіла небагато, більше заінтригувала.

Зустріч була теплою, цікавою та й завершилась подарунками від Антоніни Окініної та Вікторії Нагернюк – музичні диски ТишаKIDS “Жива вініла” могли взяти собі усі охочі.

Багато фото із заходу в моєму альбомі на Пікасі
або в альбомі на Фейсбук

DSC_0755

Антоніна Окініна (вокал) та Вікторія Нагернюк (піаніно).

DSC_0770

Богдан Кудряшов (студент КПІ)

DSC_0773

Тетяна Янгулова

DSC_0779

Антоніна Спірідончева

DSC_0795

Марина Єщенко

DSC_0805

Вікторія Осташ

DSC_0799

Володимир Осипенко

DSC_0780

Антоніна Окініна та Вікторія Нагернюк

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *