Жіночі поетичні посиденьки 17 грудня (звіт)

Настрій класний! Майже новорічний, святковий… Ліньки щось робити. По хорошому – треба б написати про поетичні посиденьки 17 грудня. Бо писати є про що. Особливо про еротично-іронічні вірші гостя, єдиного чоловіка з виступаючих, запрошеного розважити розпоясане жіноцтво. Адже на Варвари жінкам можна ВСЕ, от жінки й не соромились з віршами. Але гарніше еротику пишуть таки чоловіки)))

***
Оскільки я так і не зібрала думки докупи, щоб розповісти про подію (наближення новорічних свят дає про себе знати:)), то цитую невеличкий звіт організатора поетичних посиденьок – Оксани Яблонської, опублікований на поетичному сайті “Севама”.

Оксана Яблонська:

Жіночі поетичні забави відбулися у чарівній камінній залі по вул. Володимирській 77-а.

Було дуже затишно, домашньо, тремко, дівочо. Пані, панни і пани постаралися підготувати чудові вірші, усі звучали прекрасно. Ми мали музичну перерву і перерву з чаюванням-спілкуванням.

Черговість виступу учасниць визначилася явою їх у камінній залі. Кожен отримав лотерейний квиток, номери яких були розіграні і цього разу лотерея виявилася ще багатшою, бо учасниці принесли і свої збірки. Особливими лотами були чарівні ручки для написання поетичних шедеврів.

http://sevama.org.ua/forum/90-486-1

Жіночі поетичні посиденьки 17 грудня – АУДІО_ВІДЕО_ТЕКА – ЗУСТРІЧІ В РЕАЛІ 🙂 – Форум

 

Так, так, так. Я теж виграла в лотереї зі щасливим номером квитка 042. Мені дісталась книжка поезій Наталії Пасічник “Гра в три руки”. Ну і ручка для шедеврів, звісно! 🙂

DSC_0451

DSC_0492

Ярослав Чорногуз

DSC_0463

В очікуванні лотереї…

DSC_0500

Ярослав Чорногуз підписує книгу Валентині Захабурі.

 

Виступаючих було багато, усе тут публікувати не буду. Фото з жіночих читань на свято св. Варвари (день, в який жінкам можна ВСЕ) – вже в інтернеті, в моєму фотоальбомі на Пікасі.
https://picasaweb.google.com/104021401815490983088/UJQBoF?authkey=OuJgNznH03A#

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *