Відеозаписові записи

Закінчується рік. Час підбивати підсумки, формувати нові плани, встигнути довести незакінчені справи до кінця ще в цьому році. 🙂
З того, що треба закінчити і не тягнути у рік наступний – фото, відео, обробити, завантажити в інтернет. Нарізки відео чекають і “Перехрестя”, і “Київ поетажний”… Доузгодити все, що стосується збірки “Київ поетажний”.

***
Додала весняні відео з читаннями у свій профіль на Фейсбук. Давно треба було це зробити, та мені все було ліньки.

***
Вау! Я відчуваю себе зухвалим викрадачем відеофайлів!
Щойно опанувала функцію “захват видео с ютуб”. Щоправда я взяла своє, хоч і з чужого профіля. Мені б це відео і так надіслали б, думаю. Але із “захватом” швидше – не треба писати листи, просити, чекати відповідей…

***
Все, іду розшуковувати відео з Медвіна та відео із зустрічі “Київ ПОЕТажний”. І пам’ятаю, що відео з аудіозапису на студії “Перехрестя” (класно звучить)) я ще навіть в комп’ютер не загнала))) Так, скільки там лишилось до Нового року?
До речі, переглянула сьогодні відеофайли, які мені надіслав Льоша Костромін – навіть не знаю, що з того можна взяти. Хіба що зробити нарізку, як під час читання віршів бокали пива по столах совають та від стола до ротів носять, бо цього добра багато в кадр попало. А що, гарно передає атмосферу зустрічей Київ ПОЕТажний… ще музичку якусь прудку взяти))))

***
Обробляю відео – ріжу, клею, зменшую… На допомогу мені прийшли мої діти, вилізли на мій стіл перед монітором і наввипередки дивляться у вікно. Тепер я не тільки не чую, що обробляю, але й не бачу…

***
Вчора цілий день ганяла відео по комп’ютеру та з нього – на Ютуб. Вже завантажила на Ютуб усі файли, які були відзняті у Клубі “Київ ПОЕТажний”. Там і вірші, і короткі розповіді про творчу місію.
Наступне на черзі – відео з осіннього Медвіна, якого також уже довго чекають))) З ним, правда, одна невеличка проблемка. Весь медвінівський виступ клубу записувався без пауз, а тому вийшов одним файлом вагою більше 15 гігабайт!))) Я його загнала в ком’ютер, який налаштований на працю з камерою, а тепер не можу його звідти винести на свій робочий комп’ютер. Хотіла його компресувати чи порізти на тому комп’ютері, щоб хоча б перенести, але там не вистачає потрібних кодеків. Навіть не знаю, як до того файла краще підійти))))
Закінчу з Медвіном – і почну з “Перехрестям”, те відео, яке було записане на студії звукозапису. :-))
http://www.youtube.com/user/TonyaSpiridoncheva/videos

TonyaSpiridoncheva’s Channel – YouTube

***
Я відредагувала свій відеоальбом на ФБ. Гляньте, як тепер класно стало!
http://www.facebook.com/video/?id=100002635781323

***
А ще я придумала, як на Ютубі організувати відділення відеозаписів зі мною від решти відеозаписів з іншими учасниками, які я завантажую у свій відеопотік. Вже це зробила))) Але я спочатку довантажу туди відюшки з Медвіну та з “Перехрестя”, а тоді вже запощу посилання. :)))

***
Обробляючи відео, я стільки разів прокручувала одні й ті самі відеоролики!.. Аж зараз зауважила, що моя донька ходить по хаті і декламує мої вірші напам’ять… ті, що з відео… :)))

***
Клас! Я нібито останнім часом усюди здебільшого читала вірші з галереї жіночих образів… здавалось би – одні й ті самі… А от зараз швиденько прогнала відео з “Перехрестя”, а там ще 4 вірші, яких в мене до цього не було у відеоколекції. Тішуся, класно… Там мої улюблені – “Самотній вовк”, “Вихор бажань”, “Метелик” і навіть “Попелюшка”! 🙂
Але різати і утискати їх буду вже завтра!
А сьогодні завершила великий шмат роботи – усі фото та відео з “Київ ПОЕТажний”, і навіть підсумкову публікації на сторінці клубу дала. Ух як! 🙂
http://www.stihi.ru/2011/12/25/9797

Внимание! Видео с участниками Киев ПОЭТажный (Киевские Поэты) / эссе и статьи / Стихи.ру – националь

***
Приємно таке читати!
Екатерина Кресало, 12:17 22/12/2011
Читаю Ваши стихотворения уже давно, и никак не перестану зачитываться! Вроде бы такой простой сюжет, но есть свое неповторимое настроение, немного агрессивное на первый взгляд, даже мне показалось… Почувствовали Вы и рифму и сам ритм, ведь читаешь без остановок..легко… Звезды- великая загадка! Очень понравилось и я буду рекомендовать это стихотворение своим друзьям)

Читать полностью: Гірлянди | ХайВей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *