Федоренківські записи

Журналіст Дмитро Федоренко пише на ХайВеї, що Антоніна Спірідончева його “мочить” на Фейсбук. Це той журналіст, який вже два роки пише образливі коментарі на мою адресу, а також нагло перебріхує побачене, аби мене очорнити і догодити своїй коханці (вельми марнославній поетесі) – останню його брехню на ХайВеї та на Фейсбук спростували очевидці заходу.

По ходу ці люди ображають і провокують моїх друзів та тих, кого вони вважають моїми друзями. Нещодавно допекли одну хорошу людину, яка не витримала і не дуже цензурно висловилась про цю “солодку парочку”.

У відповідь ці люди не придумали нічого кращого, як оголосити про подачу до суду на жінку, яку вони самі ж допекли,  а заодно причепити до цього позову (який, схоже, існує тільки в піар-цілях, але ніяк не в реальності) в т.ч. мене і ще одну хорошу поетесу, як таких, що “організували травлю тієї марнославної поетеси”. Вигадки, фантазії, дурниці. Дивуюсь, що в людей вистачає зухвалості вдаватись до таких методів самопіару.

Але я вирішила готувати також судовий позов до Дмитра Федоренко – бо є для цього достатньо підстав. Пройшлася по його публікаціях та коментарях. Дещо коментувала на своїй сторінці на Фейсбуці.

Та оскільки Дмитро Федоренко заявляє, що я його “мочу”, то я вирішила продемонструвати, що саме він має на увазі під словосполученням “мочити журналіста”, адже він майстер гучних і голослівних визначень.

***
Антонина Спиридончева
Сьогоднішній день мене багато чому навчив. Вчергове впевнилась. Не можна довіряти нікому. НІКОМУ, тільки собі – принаймні на такому висококонкурентному і високоемоційному ринку, як творчий.

***
З журналом “Стіна”, напевно, вже ніякої співпраці не буде. Якщо мене з одного боку запрошують бути куратором на поетичних читаннях, а з іншого радять людині, яка мене люто ненавидить вродовж останніх двох років, коханець якої усі ці два роки поливає мене брудом на ХайВеї – подати на мене в суд, на додачу до тих помиїв… Я цього щиро не розумію. Напевно, треба ставити крапку.

***
Чим більше дізнаюсь, тим більше впевнююсь, які все-таки моральні виродки ця солодка парочка “Федоренко-Балагула”… вибачте за прямоту. Що з людьми робить заздрість і ненавість до колишніх подруг по перу…

***
Розбираю федоренківсько-балагульські завали. Аж комп’ютер підвисає – великий масив даних. Як говорить одна моя знайома, яка підтримує мене у цій справі – на два судові позови вистачить…

***
Підписку на мої обновлення на ФБ зробив журналіст Федоренко. І вподобав мій запис “Розбираю федоренківсько-балагульські завали. Аж комп’ютер підвисає – великий масив даних. Як говорить одна моя знайома, яка підтримує мене у цій справі – на два судові позови вистачить…” Чувак не лише негідник, але й приколіст))))

***
Нє, взагалі, усе те, що на мою адресу пише цей журналістисько Федоренко, оті хвилі бруду… більше схоже на сексуальний потяг. Фрейд би це підтвердив, напевно))) Його жінку мало б це бентежити – така пильна увага до Весни-поетеси)))

***
Ось добралась до геніального поетичного шедевру авторства Федоренка (хто сказав, що журналісти не пишуть віршів?). З назвою “Задавленнім жабой посвящается”)))
Ну й болото там розвели!!! :))))) В цьому болоті Федоренко виглядає як справжній жаб’ячий принц. А от його подруга на жаб’ячу принцесу не тягне. Звичайна болотна жабка.
Хосподи!.. І ці земноводні тужаться позиватися на мене до суду…Сміх та й годі)))
Задавленным жабой посвящается! | ХайВей

Навіть читати не буду, хай самі в своєму болоті плюскаються.

***
Друзі, хто читає ХайВей, не полінуйтесь. Скиньте мені посилання (можна в приват), де ще є випорожнення журналіста Федоренка? Бо я не дуже слідкувала за його “професійною діяльністю”, в т.ч. тією, яка стосувалась публічної особи – Весни-поетеси (Антоніни Спірідончевої).
Треба вже з цим щось робити. Ну не нормально, що чувак пише усю цю гидоту, а потім, ніби нічого не сталось, строїть із себе чесного принципового журналіста.***
Трошки про професійний рівень журналіста Дмитра Федоренка: тут один заголовок статті все говорить про свого автора))))

http://h.ua/story/151761/
ШОК! СКАНДАЛ! СРОЧНО! «Голые» журналисты покидают окончатель | ХайВей

***
Парафраз Открытый Клуб
Тоня, ты ЭТО читала? http://highway.name/story/svetlana-balagula-suka-chelovechya.html 😉

Пародии (и пасквили, да) на личности, населяющие интернет-издание ХайВей – громко заявленное, как первая в Укр- и Ру-Нете социальная сеть журналистов.

Антонина Спиридончева
Читала, мне уже раньше сбрасывали ссылку. Не хотела дальше постить – человеку и так хреново, дочку подставила по собственной дури… сильно славы захотелось и самой, и малую к славе приобщить – незаслуженной, фальшивой славы… Сама дура, а виноватых среди бывших подруг ищет.

***
Хочете посміятись? Ще про принципового журналіста Дмитра Федоренко… якому так не дає спокійно спати “білосніжний імідж Весни-поетеси”…
Його пряма мова на форумі: “Напоминаю, этот сайт [http://govnometam.net/; про Федоренка – ТУТ] создан опричниками жулика Прогнимака для шантажа неугодных журналистов. Подобными опусами меня долго и безрезультатно шантажировал олигарх. Его пиарщики на этих сайтах и сегодня “мочат” всех без исключения журналистов, кто хоть слово сказал поперек мнения их патрона. Дабы отомстить или воздействовать на журналистов и был создан этот “черный список”.”

Так от. Я переглядала профіль Федоренка на ХайВеї і знайшла одну-одненьку статтю (типу розгромну!) про Прогнимака. Не полінуйтеся – зазирніть. Голослівна критика передвиборчої кампанії політика, головний докір – дуже багато біл-бордів по країні вздовж автотрас… Ну це не стаття, а просто дитячий лєпєт. Я хоч і не журналіст, але мені здається, що за такий трьоп не мочать… А ви що думаєте?
http://h.ua/story/299108/


ГОВНОМЕТАМ.НЕТ: ВЫМОГАТЕЛЬ ГЛАДЧУК И ЕГО ПОДЕЛЬНИКИ

Стаття Федоренка: http://h.ua/story/299108/

«Раздвоение личности» пана Прогнимака или Голосуем за парти | ХайВей

***
А ось так сайт РТ.Корр, який ще не так давно очолював Федоренко, охарактеризувала прес-служба Ківалова:

“…у ряді видань, які в Україні відносяться до числа так званих «помийних ям», що публікують за гроші неправдиву інформацію, почали систематично публікувати неправдиву інформацію щодо народного депутата України й Голови Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України Сергія Васильовича Ківалова.
Я вважаю, що Ваш сайт Rtkorr.com не відноситься до сайтів з числа «помийних ям», і тому прошу Вас…”

Ну, Федоренко, ясно ж, заволав про свободу слова. Взагалі мені здається, що чим продажніший журналіст, тим пафосніше він кричить про наступ на свободу слова… Втім, повертаючись суті – праці Федоренка дана чітка характеристика – “помийна яма”. Знаєте, я не прихильник і не захисник Ківалова. Але я вірю, що в певних колах певний перелік інформаційних сайтів вважається “помийними ямама”. Знаєте, не треба працювати в прес-службі і аналізувати усі публікації. Достатньо зайти на той же РТ.Корр – хіба є якісь сумніви, що це помийна яма?

Читать полностью: http://h.ua/story/321583/#ixzz1h9w1nAyX


Люди Кивалова продолжают шантажировать журналистов! | ХайВей
Там хоч і пишуть, що сайт не відноситься до помийних ям – але це чисто заграють… типу ну ми ж вас з лайном не змішуємо, отямтесь… Бо насправді той РТ.Корр – яма ямою…

***
Так, здається, я більш-менш передивилась публікації чесного принципового журналіста… Скопіювала собі усе, що мені видається замовними матеріалами. А також скопіювала образи і наклепи на мою адресу, яких припустився цей журналіст.
Прецікаво, що його партнерка по цих публікаціях С.Балагула усі дублі цих публікацій, які вона розміщувала у власному блозі на ХайБлогері, чомусь видалила. Цікаво, чому? Відбілюється?

***
Журналіст Дмитро Федоренко пише на ХВ, що нібито Тоня Спірідончева мочить його на Фейсбуку))) Бідака. І Прогнимак його мочить, і Тоня його мочить. Так хлопця переслідують, що той вже з’язок з реальністю втратив))) Ми з Прогнимаком – сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *