Грудневі записи

***
Фото з Медвіна (мій альбом на Пікасі).
Миколаївський Медвін – 2011. Поетичний бум

В альбом увійшли світлини за п’ятничного “музично-поетичного буму” та поетичних читань від журналу “Стіна”. Увага! В альбомі фото лише з мого фотоапарата! Збірний фотоальбом дійства від журналу “Стіна”, в який збираються світлини усіх, хто фотографував … колись буде.

***
Такі невеличкі, але живі (не журналістські) і приємні відгуки…

Картинки с выставки / Абаринов / блог / Hiblogger.net

Сегодня завершилась книжная выставка Медвин – в Киев-ЭкспоПлазе. Очень интересно и познавательно. Темпора, САГА, Украинский письменник, Родовид, Ярославив Вал, КМА, Кальвария, Фолио и прочие издательства выложили много книжек. Грустные писатели продавали свои книжки, прощаясь с ними. Мастера д…


***
Найрутинніше зроблено – фотки з Миколаївських читань оброблені і завантажені, стаття написана, репортаж зліплений… Вже опублікувала на двох сайтах, але хочу, щоб причетні люди вичитали і вказали на неточності, якщо такі є. Бо на заході читали вірші і просто були присутні люди, про яких я дізналась лише на читанннях і далеко не все встигла розпитати… Тому прошу зацікавлених осіб переглянути публікацію. Якщо ж з публікацією все гаразд, то я тоді трошки поспамлю нею в інтернеті. 🙂
Читати
Миколаївські читання від журналу «Стіна» на Медвіні. Враження з епіцентру | ХайВей

***
Зайшла щойно на Ютуб – клікала усюди, де можна. Не можу знайти, де подивитись статистику, список друзів та коментарі до профілю. Хтось ще шукав таке? Чи знайшов?

TonyaSpiridoncheva’s Channel – YouTube

***
Здається, завершилась моя хвиля публікацій стосовно Миколаївських читань на Медвіні. Я позакривала купу вкладок і моєму Файєрфоксу нарешті полегшало)))

***
Створила альбом на Фейсбуці “Навколо Творчості“. Там зібрала фото з різних заходів в одну галерею. 🙂

***
Я тільки що офігєла від сайту “Клуб Поезії”. Почала публікувати свій вірш “На балконі в мене осінь…”, а його модерація не пускає! Такими дрібненькими буквами в кутку екрана пише, мовляв, у вірші знайдено слово “ебло”. Я офігєла і деякий час не могла зрозуміти, що це за глюк. Врешті увімкнула пошук … і таки знайшлося – є в мене рядочок “Аж стЕБЛО здається сильним”. Мусила вставити замість нашої “е” латинську літеру. Словом, ДОМОДЕРУВАЛИСЯ!

Антоніна Спірідончева: На балконі в мене осінь… – ВІРШ, Вірші, поезія. Клуб поезії

***
Здається, вже почалось новорічне спустіння інтернету. Кожен рік це спостерігаю: десь за два тижні до Нового року активність дуже падає. Мені лиш цікаво: люди в інтернеті, але пасивно поводяться, чи вони й на сайти улюблені лінуються заходити? Хоча яка мені різниця? Передноворічна втома…

***
Моїй доньці в садочку загадали вивчити віршик для Дідуся Мороза, а батькам – відповідно цей віршик знайти в книжках чи інтернеті і проконтролювати, щоб дитинка вивчила. Я подумала, що мені соромно шукати новорічні вірші в мережі. Тому спробувала написати свій.

Зайчисько

Гріє на сонці білесеньку шкурку,
Вушка нагостривши, зайчик.
Щойно морквинку солодку він схрумкав –
Щиро радіє удачі,
Бо замело білим снігом городи,
Люди зібрали врожаї…
От і радіє зайчисько щедротам
Від дідуся Миколая.

***
Щойно переглядала свою статистику на ХайВей. Мої “Вірші про дружбу” набрали 13878 переглядів і за них мені нарахували аж 0,42 грн. (тобто 42 коп.) Отак оплачується праця літератора :)))
Вірші про дружбу | ХайВей

***
Сьогодні треба нарешті виудити фотки з фотоапарата з жіночих поетичних читань на Варвари.
Класно було! Повикаблучувались)))) З усіх присутніх – і поеток, і гостей – я знала лише 4-х. Ще з однією перетиналась на Країні мрій на поетичних читаннях. І здається, з однією дівчиною зустрічалась торік на Літреакторі (обличчя знайоме), але я в неї так про це і не спитала.

***
Сьогодні на пошту отримала красиве вітання від літературного журналу “Дніпро”. Приємно! Цього року в “Дніпрі” вийшло дві мої публікації. Навіть не знаю, що з цього приємніше – листівка чи публікації. 🙂

49495807

***
Розповіді Петра Залєвського та Антоніни Спірідончевої
Як ГАК допоміг розвинути таланти і знайти себе | Художні твори | Гоголівська академія
gak.com.ua

***
Нарешті. Хтось мав сказати те, що було усім (принаймні на ФБ) зрозуміло – про абсолютну фальшивість рейтингу “Читають всі”. Про змагання не читачів (більшість голосувальників тих книжок в очі не бачила), а змагання, в кого з авторів довший список френдів і кому вдалося найефективніше цих френдів мобілізувати.
Цінна і стаття, і коменти (особливо найперші, бо Н.Дев’ятко зафлудила обговорення).
Дуже поважаю і ціную те, що робить для літератури і літераторів Антон Санченко – йому РЕСПЕКТ! Але цей рейтинг не відповідає дійсності. (Що ж, перший млинець, як то кажуть…)
Але цінність цього рейтингу в тому, що він виявив наймарнославніших літераторів :)))) (За виключенням Ліни Костенко та Юрія Андруховича, які, мені здається, більш-менш чесно здобули свої місця, бо користуються дійсною підтримкою у читачів).

Наївні… Супер? Деякі думки з приводу ходу та результатів голосування на Фейсбуку «Читають всі».
bukvoid.com.ua

12-21 грудня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *