Миколаївські записи

***
Медвін буде і для мене. У мене була ідея цю грудневу ярмарку пропасувати (треба ж перепочинок у цій літературній гонці :))) ), але не вийшло. Намалювались два проекти, у яких я братиму участь.
Вчора дуже несподівано отримала пропозицію, від якої не змогла відмовитись…

***
Бізнес-провокація уже в продажу. У звичайних (реальних) та інтернет-магазинах.

***
Зробила велику справу. Я вже казала, що мій персональний сайт почав перетворюватись на інформаційне звалище. Я вирішила зробити на ньому ТОП-20 найважливіших матеріалів. Бо є ж гарні статті, важливі події, а є блог-записи, роздуми, відгуки, добірки світлин тощо.
Цей розділ довелося робити вручну. Я переглянула усю ту купу матеріалів на сайті, які назбирались більш як за 2 роки, і найцікавіші винесла в окремий блок на стартовій сторінці, залишивши поза ТОПом власне художні твори (які також частково завантажені на сайт), дуже старі та публікації “скороминущої актуальності”, як я їх називаю. Вийшло навіть менше 20-ти – 11 штук. Тобто блок чекає ще на 9 цікавих матеріалів… для створення яких необхідні цікаві творчі події. Я зазирнула у свій записник із планами… має набратись)))))

***
Я закінчила з версткою текстів до своєї нової книжки… Пролистала, і захотілось весь файл делітнути… Поки що утрималась. Певно, ще буду радитись з різними людьми щодо текстів. Та й щодо верстки.

***
Сьогодні їдемо записуватись на студію. Камеру з собою не беру. Причина банальна: у мене закінчились усі вільні місця на усіх накопичувачах інформації.Таки важкенькі ці відеофайли. Беру тільки фотик.

***
Усе робиться аврально. Сьогодні відбирала вірші Тетяни Левицької до україномовної збірки “Київ ПОЕТажний”. Це остання авторка, з чиїх віршів не була сформована добірка. Сьогодні перечитала більшість її віршів за останні 2 роки в її профілі на Стихи.ру. Мені найбільше подобаються її поезії з “народними мотивами”. Вони такі грайливі і випромінюють багато позитиву. Надія Чорноморець, з якою ми формуємо цю клубну збірку, погодила мій вибір. Власне, такий аврал через те, що україномовні автори клубу найпершими самоорганізувалися. Тепер видавець хоче цю книжку першою пустити в роботу – вже на цьому тижні… 🙂

***
Медвін відкрито!
Атмосфера там дуже новорічна! Ялинки, прикраси, гірлянди… Справжній Новий рік!

***
Сиджу і підбираю віріші на сьогоднішні читання. Хочеться вибрати щось, що ще не читала або читала давно.
Насправді ці читання так часто відбуваються, що починаєш відчувати себе папугою.

***
О! Почитаю про море. А чо? Холодно, всі хочуть на море… Є ж у мене вірші про Карибське там, незаймані пляжі Зеленого Мису… А закінчу своїм пронизливим віршем про цунамі… :-))

***
Ну що, п’ятничний “поетичний бум” на Медвіні відбувся – видряпаю фотки з фотоапарата і викладу в інтернет. Очевидно, це буде альбом в групі “Перехрестя”. Єдине зауваження, що цей поетичний бум в основному був тусовочним…

***
Миколаївські читання від журналу “Стіна” на Медвіні відбулись!
Було багато хвилювань, особливо через те, що поряд була сцена, на якій відбувалось дитяче свято – і це все треба було перекричати без мікрофона. Але справились!
На зустріч прийшли багато людей, які між собою не знайомі, тобто із різних поетичних тусівок. Перезнайомились!
У нас була ялинка, мандарини і шампанське. І гарний настрій.

***
Тиждень, такий насичений поетичними подіями, добіг кінця.
Сьогодні планую остаточно розібратися з фотографіями та оформити свої враження публікаціями.
Вдячна усім друзям, які завітали на Медвін. Рада, що більшість лишились задоволеними від побаченого і відчутого. Саме відчутого, бо після п’ятничного “поетичного буму” враження дуже суперечливі, але відчуття таке, ніби все вдалося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *