Городской кардиографик – черговий літературно-музичний перформанс «First Step»

Перша половина листопада була добре насичена літературними заходами. Тобто вони завжди проходять у великій кількості, круглий рік, часто лишаючись не поміченими. Але я зупинюсь на тих, в яких особисто я брала участь. Почну з «First Step».

Це регулярні літературно-музичні перформанси, які збирають на своїй сцені поетів, прозаїків, художників, фотографів і, звичайно ж, музикантів. Я неодноразово писала про них у блозі.

5 листопада я вчергове взяла участь в одному з перформансів «First Step». Цього разу тематика вечора обіцяла бути міською, адже перформанс проходив під назвою «Городской кардиографик». Минув, як завжди, динамічно і насичено творчістю.

Підбираючи поезії до цього заходу, я зауважила, що практично не пишу про місто. Навіть щодо прози мені одного разу зробили це зауваження: «У тебе в прозі немає міста». Обиралося складно. Вирішила читати «Осінь іще молода», «Зимово-слизький передоз» та «Кучугури бажань» – це хоч і не про місто, але думки розгортаються на його тлі, а також вірш «Незнайомка у поїзді».

Одразу попередила глядачів, що вірші дуже сумні. Щоправда, настрій у мене був зовсім не сумний, мені аж пожартувалося: «Зібрала стільки сумного, що зачепився аж Новий рік». Це насмішило і глядачів, і мене саму, тому читати сумно, як не старалась, мені не вдалось. Тому саме цей виступ не був найвдалішим, про попередні свої виходу на сцену «First Step» я кращої думки 🙂

Більше відео, фото та інформації з та про «First Step» тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *