Книги

Афродита-обкладинка-титул«Афродита» (2016)

У збірці «Афродита» сучасною поетичною мовою переказано основні міфи про богиню краси і кохання Афродиту, а також розглянуто різні грані ідеалу античної жіночності. Однак твір не обмежується лише Афродитою, тут є й інші жіночі типажі: холоднокровна Афіна, вічно цнотлива Артеміда, воїтельки-амазонки. Оповіді багаті на еротичні сцени, адже в античному світі панувала розпуста і любов до вина, та й середземноморське кохання – гаряче!

 

08909266«Вістря голосу» (2014)

Тут злюки і стерви доводять чоловіків до сліз, одинокі в своєму нещасті жінки ховаються в собі, малолітки набираються досвіду через гру,  вірші сміються над поетами, поки свідомість готується до чергового Майдану. Втім є у збірці теплі, щемливі, з еротичним присмаком твори – у них авторка чуттєва і мила, якою знаємо її з попередніх поетичних книжок.

Докладніше>>>

98585125«Книжка на ніч» (2014)

Поезії Антоніни Спірідончевої м’які і добре промальовані. Цілісні картини і тонкі деталі образів візуалізуються в уяві читача, спонукаючи до власних фантазій. Жіноча чуттєвість, уміння відшуковувати красу і смисли, поєднані з простотою викладу – стануть гарними супутниками мрійливих і затишних вечорів.

Докладніше>>>

16135913«Малолітка» (2012)

Збірка оповідань про дівчат, які стають дорослими. Твори, що увійшли до неї, є досить конфліктними, в них піднімається великий спектр проблем, з якими зіштовхується молода дівчина…

Докладніше>>>

 

94647286«Бизнес-провокация» (2011)

Это роман о топ-менеджерах и учредителях, манерах управления и принятия решений, о бизнес-процессах, а также о пиаре и журналистике. На первый взгляд, все они в романе «не от мира сего» – потому что автор над ними жестоко пошутил, но… Иногда вам будет казаться, что события происходят у вас в офисе, и с героями вы тоже знакомы.

Докладніше>>>

25372980«Весна-поетеса» (2009)

Юна в усіх відношеннях – за настроєм і чуттєвими пориваннями, за образністю і проблематикою. Вона й знаходить свого читача серед тих, кому це ще близьке.

Якщо Ви вже виросли з юності, можливо, Вас зацікавлять інші твори авторки 🙂

Докладніше>>>

Участь у колективних поетичних збірках
«Вітри часів» (2018)

Літературний клуб «Київ ПОЕТажний» представляє десять сучасних українських поетів у патріотичній збірці «Вітри часів». Мета книги – без банальщини, пафосу і вишиватництва показати якнайширший спектр патріотичних проявів українців: від квітучої любові і милування до глибокого вболівання, від молитов до радикалізму, тут доброта і милосердя контрастують із вовчою суттю воїна. Екологічні, краєзнавчі, історичні мотиви, виплески давніх і новітніх повстань і війн дали назву збірці – «Вітри часів».

Докладніше>>>

76020468«Перша тисяча кроків» (2013)

Як зазначає в передмові керівник «Перехрестя» письменниця Вікторія Осташ, «десять творів від кожного з десяти авторів за десять років творчості вкупі символічно утворюють тисячу. І подібно до того, як зріз дерева може багато і по суті розповісти про кожен рік його життя, так і кожен із авторів альманаху своїми поезіями здатний репрезентувати якусь відмінну (показову) рису життя літстудійного «організму» як цілості».

Докладніше>>>

99172880«Пензлі різнобарв»

В Україні виник величезний пласт художньої літератури, не охоплений професійною літературною критикою і не представлений у книго-торгівельних мережах. Клуб «Київ ПОЕТажний» власним прикладом доводить, що поети-аматори також створюють цікаві і якісні тексти, а своїм поетичним світобаченням і майстерністю можуть позмагатись з професіоналами з поетичного мейнстріму.

Докладніше>>>

45572619«Эсперанто многоточий»

Найперша збірка Літературного клубу «Київ ПОЕТажний», до якої увійшли добірки творів 14-ти авторів (російською мовою).

 

Докладніше>>>